Larissa Estetik

Firma Adı : Larissa Estetik Yetkili Kişi : Hatice Günbay
İl : Aydın İlçe : Merkez
Sektör : Aydın Epilasyon Merkezleri Alt Sektör : Aydın Lazer Epilasyon Merkezleri
Telefon : 02562138282 Fax :
İnternet Sitesi : Larissa Estetik Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Kurtuluş Mah. Kıbrıs Cad. Sevik Apt. No: 54 Kat:1

Firma Tanıtımı :

Larissa Estetik, 2013'te hizmete başlamıştır. Hizmette kaliteyi gözeten işletmemiz, gerek kullanılan cihazlar gerek yapılan uygulamalarda profesyonelliği ilke edinmiştir. Uygulamalarımız FDA ve CE onaylı Fransız ürünü cihazlarla ve Alman bakım ürünleriyle doğal, sağlıklı ve %100 etkilidir. Devrim yaratan son teknoloji LPG INTEGRAL ile uygulanan doğal ve sağlıklı bölgesel zayıflama, kırışıklık tedavisi, selülit tedavisi, cilt yenileme, sıkılaşma, pürüzsüzleştirme, dolgunlaştırma ve vücut şekillendirme işlemleri Aydın'da sadece ve ilk kez işletmemizde uygulanmaktadır. LPG Ergodrive, hapsedilmiş yağ hücrelerinin (adipositlerin) uyarılması yoluyla yapılmaktadır. LPG INTEGRAL'de kimyasal madde kullanımı, radyasyon ve ultrasonik frekans gibi zararlı etkileşimler kesinlikle yoktur. LPG INTEGRAL Ergodrive lippomassage ve Endermolift özelliklerine sahiptir. Mekanik uyarım ile yapılan yağ parçalama ve yakma özelliği tamamen doğal olup, güvenli ve etkilidir. Avrupa ve Amerika'da kullanılan son teknoloji LPG INTEGRAL lipomassage'ın sahip olduğu eşsiz özellik derinin yüzeyinde doğal olarak bulunan biyokimyasal reaksiyonları tetikler. Bölgesel yağların ve dirençli selülit dokusunun giderilmesini sağlar. Bu teknik, diyet ve düzenli egzersiz yapıldığı halde yok edilemeyen inatçı yağ bölgeleri için son derece etkilidir. LPG Ergodrive lippomassage'ın sonuçları: İnatçı yağların giderimi ve vücut hatlarının yeniden şekillendirilmesi, dengeli bir şekilde vücudun form kazanması, cildin sıkılaşması ve pürüzsüzleşmesi, selülit giderimi ve cildin form kazanmasıdır. LPG Endermolift'in sonuçları: Cildin yenilenmesi, cildin onarımı, kırışıklıkların giderimi, yüz ovalinin incelmesi, göz çevresi bakımı (kaz ayaklarının yok edilmesi), elastikiyet kaybının giderimi ve sıkılaşma, cilde ışıltı ve berraklık kazandırmadır.

İşletmemizde lazer epilasyon tedavisi fransız ürünü ADENA ile uygulanmaktadır. Lazer cihazlarının en önemli özelliklerinden biri olan soğutma sistemi oldukça güçlü olan ADENA epilasyon bölgesinde kesinlikle yanma, leke, tahriş ve kalıcı kızarıklıklara neden olmaz. Piyasada çin üretimi cihazların risklerini taşımayan ADENA en ince tüylerde bile etkili olup kıl köklerinin ısıtılması yoluyla istenmeyen tüyleri oldukça kısa bir zamanda yok eder. İşletmemizde ayrıca, iğneli epilasyon, kalıcı makyaj, ipek kirpik, manikür-pedikür ve ağda uygulamaları mevcuttur. İşletmemizde uygulamalar sadece uzman estetisyen tarafından yapılmaktadır. İşletmemizde, müşteri mahremiyeti, güvenliği ve sağlığı son derece önemlidir. Uygulamalardaki titizlikten, mekânın ferahlığından ve hijyeninden son derece memnun kalacaksınız. Daha fazla bilgi almak isterseniz işletmemizi ziyaret edebilirsiniz. Uygulamalar ile ilgili danışma ve bilgi alma konusunda herhangi bir ücret söz konusu değildir. Sağlığınızı ve mahremiyetinizi emanet edeceğiniz mekânı tanıyın, hizmet aldığınız kişileri ve bu kişilerin uzmanlıklarını mutlaka öğrenin. Sağlığınızı ve güvenliğinizi riske atmayın. Bunun için sizleri Larissa Estetiğe davet ediyoruz.

Bu firma sayfası 812 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: lpg integral, zayıflama, aydında zayıflama, incelme, aydında sıkılaşma, vücut şekillendirme, aydında selülit tedavisi, kırışıklık tedavisi, kaz ayaklarının giderimi, dolgunlaştırma, göğüs ve kalça toparlama, bölgesel zayıflama, pürüzsüzleştirme, cilt yenileme, yüz inceltme, aydında göz lift bakımı, gıdı toparlama, göz kontüründeki kırışıklıkları giderme, şişmiş gözleri indirme, göz altı koyu halkaları silme, cilde yoğunluk kazandırma, dekolte bölgesi sarkmaları giderme, elastikiyet kaybını gider,

Larissa Estetik firması 11 Aralık 2016 Pazar tarihinde Aydın Lazer Epilasyon Merkezleri ilçesine kayıt olmuştur.

Sponsor Bağlantı

Lazer Epilasyon

Epilasyon;
vücuttaki istenmeyen tüylerin kalıcı ya da uzun süreli uzaklaştılmasını sağlayan yöntemlerin genel adıdır. Geçici yöntemler ya da depilasyon yöntemleri; ağda, sarartma, Epilatör, iplik ile alma, Friksiyon, traş, kremve depilatörler ile uygulanan yöntemlerdir. Kalıcı epilasyon kılı üreten kök hücrelerinin tahrip edilmesine dayanır. Kıl kökünün tahrip olma miktarı epilasyonun başarısını belirler. Geçici yöntemlere depilasyon yöntemleri adı da verilir. Kalıcı Epilasyon Yöntemleri ise İğneli Epilasyon; Kıl köklerini kıl kalınlığından daha ince bir iğne ile elektrik enerjisi kullanılarak tahrip edilmesidir. İğneli Epilasyonda (Elektroliz), Epilasyon yapılacak bölge önce alkolle temizlenir, sonra ince bir iğneyle kıl köküne girilerek elektrik verilir. Bu şekilde kıl kökü tahrip edilmiş olur. Jilet ya da tüy dökücülerle alınarak kalınlaşmış tüylere daha fazla elekrik verilmesi gerektiğinden, bu durumda daha fazla acı hissedilir. Foto Epilasyon; Yoğunlaştırılmış ışık kaynakları ile yapılan epilasyon yöntemidir.

Lazer Epilasyon;
Lazer enerjisi kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi esasına dayanan yöntemdir. laser ya da güçlendirilmiş bir ışık demeti kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi işlemidir. Lazer Epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur. Lazer epilasyon ' da kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazer epilasyon hızlı geniş alanlara uygulanabilen ve FDA tarafından kalıcı epilasyon metodu olarak tanımlanan bir yöntemdir. Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediğinin göstergesidir. Lazer Epilasyon 'da kullanılan tüm lazer tipleri yalnızca kıl foliküllerini (kılın kök hücrelerini ) hedefler. Lazer epilasyon bu nedene sağlığa zarar vermez. Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Ortalama olarak çoğunlukla 4-6 lazer epilasyon seansı yeterli olmaktadır. Lazer epilasyon Fiyatları uygulamasında cilt tipine göre doz seçimi yapılır.