Özel Kütahya Kent Hastanesi

Firma Adı : Özel Kütahya Kent Hastanesi Yetkili Kişi : Özel Kütahya Kent Hastanesi
İl : Kütahya İlçe : Merkez
Sektör : Kütahya Epilasyon Merkezleri Alt Sektör : Kütahya Lazer Epilasyon Merkezleri
Telefon : 02742281212 Fax :
İnternet Sitesi : Özel Kütahya Kent Hastanesi Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

100.Yıl Mh. Dumlupınar Bulvarı No:46

Firma Tanıtımı :

Özel Kütahya Kent Hastanesi, 2010 yılı Aralık ayında açılarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane Özel Fizyo-Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde yer almaktadır. Şirket 2004 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanları Dr. Kayahan Bolel ve Dr. Selçuk Coşkun tarafından kurulmuştur. Şirket ilk olarak 2004 yılında Özel Fizyotıp Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini açarak fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında özel sağlık sektörüne adım atmıştır. Şirketin bugün bir genel hastanesi ve fizik tedavi alanında dal merkezi bulunmaktadır.

Bu firma sayfası 4805 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: kütahya cilt bakımı, kütahya lazer epilasyon, kütahya güzellik merkezleri, kütahya hastane, Özel Kütahya Kent Hastanesi online randevu, bölümleri, doktorları, telefon ve iletişim,

Özel Kütahya Kent Hastanesi firması 11 Aralık 2016 Pazar tarihinde Kütahya Lazer Epilasyon Merkezleri ilçesine kayıt olmuştur.

Sponsor Bağlantı

Lazer Epilasyon

Epilasyon;
vücuttaki istenmeyen tüylerin kalıcı ya da uzun süreli uzaklaştılmasını sağlayan yöntemlerin genel adıdır. Geçici yöntemler ya da depilasyon yöntemleri; ağda, sarartma, Epilatör, iplik ile alma, Friksiyon, traş, kremve depilatörler ile uygulanan yöntemlerdir. Kalıcı epilasyon kılı üreten kök hücrelerinin tahrip edilmesine dayanır. Kıl kökünün tahrip olma miktarı epilasyonun başarısını belirler. Geçici yöntemlere depilasyon yöntemleri adı da verilir. Kalıcı Epilasyon Yöntemleri ise İğneli Epilasyon; Kıl köklerini kıl kalınlığından daha ince bir iğne ile elektrik enerjisi kullanılarak tahrip edilmesidir. İğneli Epilasyonda (Elektroliz), Epilasyon yapılacak bölge önce alkolle temizlenir, sonra ince bir iğneyle kıl köküne girilerek elektrik verilir. Bu şekilde kıl kökü tahrip edilmiş olur. Jilet ya da tüy dökücülerle alınarak kalınlaşmış tüylere daha fazla elekrik verilmesi gerektiğinden, bu durumda daha fazla acı hissedilir. Foto Epilasyon; Yoğunlaştırılmış ışık kaynakları ile yapılan epilasyon yöntemidir.

Lazer Epilasyon;
Lazer enerjisi kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi esasına dayanan yöntemdir. laser ya da güçlendirilmiş bir ışık demeti kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi işlemidir. Lazer Epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur. Lazer epilasyon ' da kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazer epilasyon hızlı geniş alanlara uygulanabilen ve FDA tarafından kalıcı epilasyon metodu olarak tanımlanan bir yöntemdir. Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediğinin göstergesidir. Lazer Epilasyon 'da kullanılan tüm lazer tipleri yalnızca kıl foliküllerini (kılın kök hücrelerini ) hedefler. Lazer epilasyon bu nedene sağlığa zarar vermez. Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Ortalama olarak çoğunlukla 4-6 lazer epilasyon seansı yeterli olmaktadır. Lazer epilasyon Fiyatları uygulamasında cilt tipine göre doz seçimi yapılır.