Özel Ekol Hastanesi

Firma Adı : Özel Ekol Hastanesi Yetkili Kişi : Özel Ekol Hastanesi
İl : Edirne İlçe : Enez
Sektör : Edirne Epilasyon Merkezleri Alt Sektör : Edirne Lazer Epilasyon Merkezleri
Telefon : 02842361010 Fax :
İnternet Sitesi : Özel Ekol Hastanesi Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Kocasinan Mah. Muammer Aksoy Cd.

Firma Tanıtımı :

Lazer epilasyonun ciltte en çok uygulandığı bölgeler;

Tüm yüz
Boyun
Ense
Göğüs
Omuz
Sırt
Bel
Göbek
Popo
Bikini
Koltukaltı
Kollar
Bacaklar
Eller
Ayaklar
Kulak
Burun


Edirne Ekol Lazer Epilasyon Merkezi'nde epilasyon yapılacak bölge, ten rengi gibi faktörler uzman doktorumuz tarafından değerlendirilip, her hastaya uygun özel bir işlem uygulanmaktadır. Profesyonelce yapılan bu değerlendirme sonucunda başarı oranı artmakta ve hasta yaşam kalitesini arttırarak daha mutlu bir şekilde hayatına devam etmektedir.

Lazer Epilasyon yan etkisi var mıdır? Laser Epilasyon Lazerli Epilasyon
Lazer Epilasyonun herhangi bir yan etkisi yoktur. Çünkü lazer ışını direkt kıl kökünü hedef alarak etraftaki sağlam dokuyu tahriş etmeden epilasyon işlemini gerçekleştirir. Ancak birkaç çeşit lazer tipi vardır. Bazılarının dalga boyları farklıdır ve daha derine gider. Bu tip lazerlerle yapılan epilasyon işlemi sonrasında birtakım tahrişler, yanmalar ve lekelenmeler meydana gelebilir. Fakat Edirne Ekol Lazer Epilasyon merkezinde kıla özel 755 nanometre dalga boyunda olan Alexandrite lazer kullanıldığı için herhangi bir yan etki meydana gelmez. Sadece işlem sonrası bir iki saat süren bir kızarıklık olabilir.

Bu firma sayfası 6982 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: Edirne Lazer Epilasyon, EDİRNE GÜZELLİK, EDİRNE EPİLASYON, edirnedeki cilt bakımı, edirne merkezleri,

Özel Ekol Hastanesi firması 11 Aralık 2016 Pazar tarihinde Edirne Lazer Epilasyon Merkezleri ilçesine kayıt olmuştur.

Sponsor Bağlantı

Lazer Epilasyon

Epilasyon;
vücuttaki istenmeyen tüylerin kalıcı ya da uzun süreli uzaklaştılmasını sağlayan yöntemlerin genel adıdır. Geçici yöntemler ya da depilasyon yöntemleri; ağda, sarartma, Epilatör, iplik ile alma, Friksiyon, traş, kremve depilatörler ile uygulanan yöntemlerdir. Kalıcı epilasyon kılı üreten kök hücrelerinin tahrip edilmesine dayanır. Kıl kökünün tahrip olma miktarı epilasyonun başarısını belirler. Geçici yöntemlere depilasyon yöntemleri adı da verilir. Kalıcı Epilasyon Yöntemleri ise İğneli Epilasyon; Kıl köklerini kıl kalınlığından daha ince bir iğne ile elektrik enerjisi kullanılarak tahrip edilmesidir. İğneli Epilasyonda (Elektroliz), Epilasyon yapılacak bölge önce alkolle temizlenir, sonra ince bir iğneyle kıl köküne girilerek elektrik verilir. Bu şekilde kıl kökü tahrip edilmiş olur. Jilet ya da tüy dökücülerle alınarak kalınlaşmış tüylere daha fazla elekrik verilmesi gerektiğinden, bu durumda daha fazla acı hissedilir. Foto Epilasyon; Yoğunlaştırılmış ışık kaynakları ile yapılan epilasyon yöntemidir.

Lazer Epilasyon;
Lazer enerjisi kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi esasına dayanan yöntemdir. laser ya da güçlendirilmiş bir ışık demeti kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi işlemidir. Lazer Epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur. Lazer epilasyon ' da kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazer epilasyon hızlı geniş alanlara uygulanabilen ve FDA tarafından kalıcı epilasyon metodu olarak tanımlanan bir yöntemdir. Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediğinin göstergesidir. Lazer Epilasyon 'da kullanılan tüm lazer tipleri yalnızca kıl foliküllerini (kılın kök hücrelerini ) hedefler. Lazer epilasyon bu nedene sağlığa zarar vermez. Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Ortalama olarak çoğunlukla 4-6 lazer epilasyon seansı yeterli olmaktadır. Lazer epilasyon Fiyatları uygulamasında cilt tipine göre doz seçimi yapılır.