Lavinya Güzellik Merkezi

Firma Adı : Lavinya Güzellik Merkezi Yetkili Kişi : Lavinya
İl : Bingöl İlçe : Merkez
Sektör : Bingöl Epilasyon Merkezleri Alt Sektör : Bingöl Lazer Epilasyon Merkezleri
Telefon : 04262150737 Fax :
İnternet Sitesi : Lavinya Güzellik Merkezi Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

İnönü Mah. Kültür Cad. Karaoba İş Hanı K:1 Pk:12000 Bingöl Merkez

Firma Tanıtımı :


sarı tüyler için lazer epilasyon, steam sauna, ankarada cilt bakımı, mayan tattoos, en hızlı kilo verme yolları, maori tribal tattoos, güzellik, bakım, sauna, masajgüzellik merkezleri, kuaförler, guzellik

Bu firma sayfası 2670 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: sarı tüyler için lazer epilasyon, steam sauna, ankarada cilt bakımı, mayan tattoos, en hızlı kilo verme yolları, maori tribal tattoos, güzellik, bakım, sauna, masajgüzellik merkezleri, kuaförler, guzellik,

Lavinya Güzellik Merkezi firması 11 Aralık 2016 Pazar tarihinde Bingöl Lazer Epilasyon Merkezleri ilçesine kayıt olmuştur.

Sponsor Bağlantı

Lazer Epilasyon

Epilasyon;
vücuttaki istenmeyen tüylerin kalıcı ya da uzun süreli uzaklaştılmasını sağlayan yöntemlerin genel adıdır. Geçici yöntemler ya da depilasyon yöntemleri; ağda, sarartma, Epilatör, iplik ile alma, Friksiyon, traş, kremve depilatörler ile uygulanan yöntemlerdir. Kalıcı epilasyon kılı üreten kök hücrelerinin tahrip edilmesine dayanır. Kıl kökünün tahrip olma miktarı epilasyonun başarısını belirler. Geçici yöntemlere depilasyon yöntemleri adı da verilir. Kalıcı Epilasyon Yöntemleri ise İğneli Epilasyon; Kıl köklerini kıl kalınlığından daha ince bir iğne ile elektrik enerjisi kullanılarak tahrip edilmesidir. İğneli Epilasyonda (Elektroliz), Epilasyon yapılacak bölge önce alkolle temizlenir, sonra ince bir iğneyle kıl köküne girilerek elektrik verilir. Bu şekilde kıl kökü tahrip edilmiş olur. Jilet ya da tüy dökücülerle alınarak kalınlaşmış tüylere daha fazla elekrik verilmesi gerektiğinden, bu durumda daha fazla acı hissedilir. Foto Epilasyon; Yoğunlaştırılmış ışık kaynakları ile yapılan epilasyon yöntemidir.

Lazer Epilasyon;
Lazer enerjisi kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi esasına dayanan yöntemdir. laser ya da güçlendirilmiş bir ışık demeti kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi işlemidir. Lazer Epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur. Lazer epilasyon ' da kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazer epilasyon hızlı geniş alanlara uygulanabilen ve FDA tarafından kalıcı epilasyon metodu olarak tanımlanan bir yöntemdir. Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediğinin göstergesidir. Lazer Epilasyon 'da kullanılan tüm lazer tipleri yalnızca kıl foliküllerini (kılın kök hücrelerini ) hedefler. Lazer epilasyon bu nedene sağlığa zarar vermez. Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Ortalama olarak çoğunlukla 4-6 lazer epilasyon seansı yeterli olmaktadır. Lazer epilasyon Fiyatları uygulamasında cilt tipine göre doz seçimi yapılır.